
1. Welk uur is het juiste uur?
Mogelijks is het uur op je ticket niet meteen het uur van de acts.
De site openlucht zwembad van Ieper is steeds 1 uur vooraf geopend, m.u.v. de zaterdagen 23, 30/7 en 13 & 14/8. Op deze dagen is de site geopend van 17 uur tot 22 uur.
2. Moeten we voor de kinderen ook een ticket kopen?
Ja, kinderen moeten een ticket kopen. Op 10 juli hebben we wel een speciaal tarief voor de kinderen.
3. Moet je 50 meter kunnen zwemmen om binnen te mogen?
Nee, geen probleem. Je hoeft geen zwembrevet te kunnen voorleggen om een ticket te kopen.
4. Is de zomerbar open op momenten dat er geen activiteit gepland staat?
Nee. We zijn enkel open naar aanleiding van onze activiteiten. We kiezen er bewust voor om niet in concurrentie te gaan met de lokale horeca.
5. Kun je ook wat eten tijdens de activiteiten van 'Duik de zomer in'?
Op 8 juli (afterwork-zomerbar), 9 juli (Bobalicious), 10 juli (poppenkast, goochelshow en film), 23 juli (Smashdance), 24 juli (poolgames), 30 juli (Leizy), 13 augustus (quiz) en 14 augustus (Mainstream Music Band) zal er een foodtruck aanwezig zijn. Op onze barlijst staan ook chips en raketijsjes.
6. Kun je cashless betalen?
Ja, je kunt betalen via Payconiq.